Zvolte si Vaši síť
  • Zvolte si Vaši síť

Travel Guard cestovní pojištění on-lineTravel Guard je jedním z největších poskytovatelů on-line pojištění, který nabízí dostupné a kvalitní cestovní pojištění po celém světě. Travel Guard má dlouhodobé zkušenosti, které využívá při vytváření produktů, tak, aby splňovaly náročné požadavky zákazníků. Každý si může zvolit pojištění podle svých potřeb. Lze například pojištění storna zájezdu cesty nebo rizikové sporty.

Travel Guard poskytuje cestovní pojištění jednotlivcům, rodinám i párům podle jejich potřeb a nabízí jim možnost výběru ze široké řady pojistných produktů.

Současný trend v cestovním ruchu vyžaduje takové cestovní pojištění, které zajistí bezpečnou ochranu a pohodlné cestování bez jakéhokoli stresu.

Pojištění Travel Guard nabízí širokou řadu pojistných produktů:
  • Jednorázovém cestovním pojištění - poskytuje pojistné krytí jednotlivcům, párům nebo rodinám na jednu cestu, která nepřesáhne 90 dnů;
  • Celoroční cestovní pojištění pro opakované cesty - poskytuje pojistné krytí neomezeného počtu cest během roku cestovní (365 dnů) za předpokladu, že maximální délka jedné cesty je 31 dnů;
  • Jednorázové pojištění zrušení nebo zkrácení cesty - poskytuje pojistné krytí pro případ zrušení nebo zkrácení pouze jedné cesty, která nepřesáhne 90 dnů.
Vyberte si pojištění, které Vás bude chránit na vašich cestách. Ať už cestujete samostatně, s rodinou nebo jako pár, naše jednorázové či roční cestovní pojištění je to pravé pro vás. Sjednejte si snadno a rychle pojistku online a za několik okamžiků můžete být pojištěni a vaší cestě již nic nebrání.

Před uzavřením cestovního pojištění, věnujte prosím pozornost výlukám a omezením, které jsou uvedeny podrobněji ve všeobecných pojistných podmínkách a které platí pro všechny části On-line cestovního pojištění.
AcckaChci se pojistit cestovní pripojištení

člen Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Skutečné příběhy klientů

Novinky o cestování

10 důvodů proč si sjednat pojištění
pojištění na cesty online - Travel Guard pojištění poskytuje dobrou hodnotu kryt pro dovolenou.